Doporučujeme

Kosmetika SB

sb-banner-160x600px-1437112667.jpg 

Alík a Facebook

Nalezeného psa nechali přenocovat ve svém bytě. Majitelka si pro něj došla s kladivem

Hodnocení uživatelů:  / 1

top-dogOznámení o zaklíněném psovi, které nakonec skončilo rozbitím dveří cizího bytu, prověřovala hlídka Městské policie Zlín v pátek 24. července 2015 večer.

Krátce po půl desáté vyjížděli strážníci na sídliště Jižní Svahy, kde měli v jednom z bytů štěkat dva psi, přičemž jeden z nich měl být uvnitř zaklíněný. Hlídka MP Zlín se před domem zkontaktovala se čtveřicí přítomných osob.
 

Číst dál: Nalezeného psa nechali...

Policisté zachraňovali zraněného psa

Hodnocení uživatelů:  / 1

top-dogPrvní srpnový den zachraňovali frýdlantští policisté zraněného psa z kolejiště v ulici Luční ve Frýdlantu. Pes přitom pokousal jednoho z policistů. První srpnový den v brzkých ranních hodinách oznámeno na operační středisko Krajského ředitelství policie Libereckého kraje, že se v kolejišti v ulici Luční ve Frýdlantu nachází ležící zraněný pes.

Číst dál: Policisté zachraňovali...

Nebezpečný pachatel pobodal služebního psa PČR, ten přesto zákrok dokončil

Hodnocení uživatelů:  / 1

Služební pes - německý ovčák RomerPes Romer chránil zdraví a život svého psovoda a dalších policistů. I přes svá zranění služební zákrok dokončil a díky němu byl pachatel zadržen. V úterý 23. září 2014 došlo k odsouzeníhodnému skutku, kdy byl nebezpečným pachatelem zraněn služební pes Romer. Na základě písemného příkazu Okresního soudu v Domažlicích bylo provedeno zadržení podezřelého dvaačtyřicetiletého muže. Muž byl vypátrán v lesním masivu u obce Velký Malahov. Na výzvy policistů nereagoval a dal se před nimi na útěk.

Číst dál: Nebezpečný pachatel pobodal...

Policejní psi

Hodnocení uživatelů:  / 99

V nemocnici je bomba. Mohla by zabít desítky lidí. Po chodbách, lůžkovými pokoji i operačními sály hbitě probíhá černý pes. Nenechá se zmást nemocničními pachy a za několik minut trhavinu nachází v jednom z odpadkových košů. Pyrotechnik ji zneškodní, všichni si mohou oddechnout. Naštěstí se nejedná o skutečný příběh, ale o jeden ze scénářů používaných kynology ve výcvikovém středisku policejních psů v Plzni.

V Česku žije 57 psů cvičených pro hledání výbušnin. Policisté jim říkají "bombaři". Po teroristických útocích v Londýně a v egyptském Šarm aš- Šajchu rozhodl krizový štáb České republiky v čele s ministrem vnitra Františkem Bublanem, že bombařů bude daleko víc.

Číst dál: Policejní psi

Psí čuchometr

Bylinkový e-shop

160x600-001-1435832717.jpg

Pohlednice psů a zvířat z celého světa.