Doporučujeme

Kosmetika SB

sb-banner-160x600px-1437112667.jpg 

Alík a Facebook

Sociální síť pro psy - Steknito.cz

Hodnocení uživatelů:  / 2

Steknito.cz - první česká sociální síť pro psy a jejich majitele.První česká sociální síť pro psy a jejich majitele se jmenuje Steknito.cz - www.steknito.cz a je to sociální síť velmi podobná Facebooku. Pokud chcete hledat své přátele jen mezi kynology, dostávat oznámení kynologického charakteru a chcete sdílet informace, videa či fotografie, máte šanci se zaregistrovat sociální síti pro psy a jejich majitele. Uživatelé každým dnem přibývají a tak vzniká nová velká "kynologická rodina".

Číst dál: Sociální síť pro psy -...

Dovolená se psem

Hodnocení uživatelů:  / 1

dovolena-se-psemRádi byste na dovolenou, ale máte pejska? Našli jsme pro Vás webové stránky, kde je seznam všech dostupných míst, kde se můžete rekreovat i se psy. Všechny pobyty jsou hezky řazeny dle krajů, jsou detailně popsány, takže stačí si jen vyhradit nějakou tu chvilku a vybírat dle představ. Důležité jsou i recenze, podle kterých také můžete vybírat. Přejeme Vám krásnou dovolenou s Vašimi psími miláčky. Váš Alík :)

Webové stránky:
http://www.dovolena-se-psem.cz

Kynologie v České republice

Hodnocení uživatelů:  / 3

Kynologie v Českých zemích - historiePočátky kynologie v Českých zemích jsou, stejně jako v jiných státech, asi nejvíce spojeny s kynologií loveckou. Historické prameny např. uvádějí, že Karel IV, římský císař a český král, který žil v letech 1316-1378, měl na svém hradě Karlštejně velký psinec, v kterém se místní lovčí staral o cílený chov loveckých psů. V 16. až 19. století byly české země prakticky hlavním loveckým revírem Rakousko-Uherska atomu musela odpovídat i úroveň zde chovaných psů.

Číst dál: Kynologie v České republice

Zapomeňte na hledání svého psa ve tmě, pořiďte mu svítící obojek!

Hodnocení uživatelů:  / 8

Kvalitní svítící obojky pro psy v různých barvách a velikostech pořídíte na www.svitive-obojky.cz..Znáte ten pocit – večer před spaním rychle vyběhnete vyvenčit ven svého čtyřnohého mazlíčka. Otevřete mu dveře, on na nic nečeká a vyrazí do černočerné tmy. A vy jej absolutně ztratíte z dohledu. Na volání nereaguje a najít ho ve tmě nemůžete, takže čekáte dlouhé minuty, než se sám uráčí přijít.

Ale co to zkusit jinak? Co kdyby váš pes ve tmě doslova zářil a byl nepřehlédnutelný?

Číst dál: Zapomeňte na hledání svého...

Podzimní soutěž s Dogprint.cz o originální tričko!

Hodnocení uživatelů:  / 4

Dogprint.cz - kvalitní potisk triček
Dovolte, abychom v úvodu představili naši společnost, která se již několik let věnuje potisku triček s tematickými motivy. Vše začalo před několika lety, kdy jsem se snažil sehnat nějaké pěkné tričko s potiskem pejska pro svou manželku. Jelikož máme tři pejsky zdálo se to být jako dobrý nápad na dárek.

Bohužel jsem zjistil, že je u nás nabídka triček s motivy psů dost omezená, takže jsem nakonec objednal se zahraničí.

Číst dál: Podzimní soutěž s...

Murphyno psí zákony

Hodnocení uživatelů:  / 6

 Murphyho zákony označují širokou škálu různých rčení či epigramů týkající se chybovosti a lidského selhání. Kdo by neznal Murphyno zákony... Murphyho zákony označují širokou škálu různých rčení či epigramů týkající se chybovosti a lidského selhání. Základní formou všech těchto „zákonů schválnosti“ je tvrzení „Co se může pokazit, to se pokazí“, pojmenované po americkém leteckém inženýrovi Edwardu A. Murphym.

Číst dál: Murphyno psí zákony

Psí čuchometr

Bylinkový e-shop

160x600-001-1435832717.jpg

Pohlednice psů a zvířat z celého světa.