Doporučujeme

Kosmetika SB

sb-banner-160x600px-1437112667.jpg 

Alík a Facebook

Sociální síť pro psy - Steknito.cz

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Steknito.cz - první česká sociální síť pro psy a jejich majitele.První česká sociální síť pro psy a jejich majitele se jmenuje Steknito.cz - www.steknito.cz a je to sociální síť velmi podobná Facebooku. Pokud chcete hledat své přátele jen mezi kynology, dostávat oznámení kynologického charakteru a chcete sdílet informace, videa či fotografie, máte šanci se zaregistrovat sociální síti pro psy a jejich majitele. Uživatelé každým dnem přibývají a tak vzniká nová velká "kynologická rodina".

V zahraniční se tyto sociální sítě pro psy a všechna zvířata objevují častěji a nejznámější z nich je Dogster - www.dogster.com, kde najdete mnoho užitečných informací, článků a rad o psech.

Další velkou sociální sítí pro milovníky všech zvířat, tedy ne jen psů se jmenuje Love My Pets - www.lovemypets.com a také zde najdete spoustu zábavy, užitečných rad a zajímavých článků.

Třetí web, který stojí za zmínku je Shelter Me - www.shelterme.com, který je zaměřen na pejsky a kočičky, kteří hledají svůj domov, jsou zde zvířata, která jsou umístěna v útulku a čekají na své páníčky. Z jedné strany je fajn, že na jednich stránkách si budoucí majitel může najít svého psího či kočičího mazlíčka, na druhou stranu je smutné, že chování velkomnožitelů a nezodpovědných majitelů dává vzniku takovým projektům, protože útulky jsou přeplněné a mnoho psů a koček hledající nový domov:(

 

 

728x90-001-1435832717.jpg

Psí čuchometr

Bylinkový e-shop

160x600-001-1435832717.jpg

Pohlednice psů a zvířat z celého světa.