Doporučujeme

Kosmetika SB

sb-banner-160x600px-1437112667.jpg 

Alík a Facebook

Výsledky - Mistrovství ČR ve flyballu 2014

Hodnocení uživatelů:  / 14
NejhoršíNejlepší 

Dne 7.9. 2014 se uskutečnilo 11. Mistrovství České republiky ve flyballu pořádané výborem Flyball Clubu České republiky a severočeským klubem Dog Dragons, tradičně na výstavišti Krásná louka v Mladé Boleslavy. Stejně jako každý rok se i letos zúčastnilo 12 družstev, která se umístila na nejvyšších příčkách celoročního poháru Purina Pro Plan Cup.

Poprvé v historii českého flyballu nebyl parkúr postaven pod místním přístřeškem, ale běhalo se pod širým nebem, což ve spojení s třicetistupňovým horkem působilo závodníkům nesnadné podmínky. I přesto byly k vidění krásné výkony a spousta napínavých nerozhodných soubojů, které nabídly divákům hezkou podívanou.

 

Na bronzové příčce se nakonec umístilo družstvo The rebels Hardcore, ve finále se pak mezi sebou utkala družstva Alea - Tým naděje a Hop Trop Prague. Mistrem republiky se nakonec zaslouženě stalo pražské družstvo Hop Trop Prague, které bylo prvním i v dopoledním speed trialu a do finálového souboje se odpoledním závodem propracovalo bez jediné prohry.  Mezi všechny závodníky byly při slavnostním vyhlášení výsledků rozdány pěkné upomínkové předměty, družstva na stupních vítězů si pak odvezla mimo jiné také krmivo Purina ProPlan od firmy Nestlé Česko.

 

Odkaz na výsledkovou listinu: http://www.kynologie.cz/download.php?fid=7875

Oficiální stránky českého Flyballu - http://www.flyball.cz

 

Zdroj: www.kynologie.cz

Psí čuchometr

Bylinkový e-shop

160x600-001-1435832717.jpg

Pohlednice psů a zvířat z celého světa.